logo
Wersja dla niedowidzących
  Gmina Sulików
      
corner
Statystyki
Rejestr zmian
Mapa strony
Instrukcja biuletynu
Pliki do pobrania
corner
  
corner corner
corner corner
A A A


Urząd Gminy Sulików  

ul. Dworcowa 5

59-975 Sulików


 
Urząd Gminy pracuje w następujących godzinach:
 
 
Dni tygodnia
 
 
Godz. otwarcia
 
 
Godz. zamknięcia
 
 
Poniedziałek
 
 
7:30
 
 
16:00
 
 
Wtorek
 
 
7:30
 
 
15:30
 
 
Środa
 
 
7:30
 
 
15:30
 
 
Czwartek
 
 
7:30
 
 
15:30
 
 
Piątek
 
 
7:30
 
 
15:00
 
 

  
Kontakt:
 
 
 
 
Biuro Obsługi Klienta
 
75 77 87 288
 
 
Biuro Obłsugi Klienta
 
 
75 77 87 289
 
Sekretariat
 
75 77 87 608
 
Promocja Gminy 75 77 87 611
 
Skarbnik Gminy 75 77 87 614
 
Urząd Stanu Cywilnego 75 77 87 260
 
Ewidencja ludności
Dowody osobiste
75 77 87 609
 
Podatki 75 77 87 617
 
Oświata 75 77 87 395
Obsługa Rady Gminy 75 77 87 290
Zagospodarowanie przestrzenne
Zamówienia publiczne
Inwestycje
Drogownictwo
75 77 87 613
 
 
Fax/Telefon
 
75 77 56 922
 
 
Adres e-mail
 

KONTAKT BEZPOŚREDNI

 

Nr pokoju

Nr bezpośredni telefonu

Imię i Nazwisko

Adres poczty elektronicznej

Nr wewn. telefonu

405

-

Mateusz Gurdziel

informatyk@sulikow.pl

37

102

75 7787 290

Aleksandra Adamiak

aleksandra.adamiak@sulikow.pl

36

103

75 77 56 922

BOK FAX

 -

18

 75 77 87 288 
75 77 87 289

Katarzyna Augustyn

ug@sulikow.pl

17

108

-

Władysława Bieńkowska

wladyslawa.bienkowska@sulikow.pl

14

107
/
106

75 77 87 613

Magdalena Pomonicka

magdalena.pomonicka@sulikow.pl

12

Mariusz Robaszewski

mariusz.robaszewski@sulikow.pl

13

Aleksandra Krawczuk

aleksandra.krawczuk@sulikow.pl

12

Dagmara Wiewióra-Łuksza

dagmara.wiewiora-luksza@sulikow.pl

12

104

-

Marta Brzozowska

marta.brzozowska@sulikow.pl

12

109

-

Alicja Konarska

alicja.konarska@sulikow.pl

11

-

Katarzyna Strażnik

katarzyna.strażnik@sulikow.pl

201

75 77 87 609

Wioletta Poniatowska

wioletta.poniatowska@sulikow.pl

25

202

-

Alicja Żelichowska

alicja.zelichowska@sulikow.pl

43

203

75 77 87 260

Anna Sawicka

anna.sawicka@sulikow.pl

27

405

 

Małgorzata Skórka

malgorzata.skorka@sulikow.pl

21

206

75 77 87 608

Agnieszka Pilińska

sekretariat@sulikow.pl

22

207

-

Robert Starzyński

wojt@sulikow.pl

24

208

75 77 87 612

Elżbieta Piotrowska

sekretarz@sulikow.pl

26

301

-

Emilia Wołoszczuk

emilia.woloszczuk@sulikow.pl

31

304

75 77 87 614

Maria Maciaszek

skarbnik@sulikow.pl

35

305

-

Aleksandra Kołodyńska

aleksandra.kolodynska@sulikow.pl

34

-

Małgorzata Wolanin

malgorzata.wolanin@sulikow.pl

306

75 77 87 617

Monika Załęcka

monika.zalecka@sulikow.pl

33

Monika Przygodzka

monika.przygodzka@sulikow.pl

307

-

Joanna Stępień

joanna.stepien@sulikow.pl

32

308

-

Damian Kapic

damian.kapic@sulikow.pl

30

401

-

Dorota Świątek

dorota.swiatek@sulikow.pl

41

401

75 77 87 395

Agata Herbik

agata.herbik@sulikow.pl

41

Nazwa dokumentu: Dane podstawowe
Skrócony opis: Dane podstawowe dotyczące Urzędu Gminy Sulików
Podmiot udostępniający: Gmina Sulików
Osoba, która wytworzyła informację: Tomasz Chrzanowski
Osoba, która odpowiada za treść: Tomasz Chrzanowski
Osoba, która wprowadzała dane: Mateusz Gurdziel
Data wytworzenia informacji: 2016-03-31 21:24:00
Data udostępnienia informacji: 2016-03-31 21:24:00
Data ostatniej aktualizacji: 2018-08-06 13:29:36

Wersja do wydruku...

corner   corner